چاپ روي فلز ,ليبل صنعتي چاپ روي فلز ,ليبل صنعتي .

چاپ روي فلز ,ليبل صنعتي

تاثير نور آفتاب بر روي چاپ فلزات و تغيير در كيفيت رنگ ها

يكي از عمده مشكلات در پروسه چاپ بر روي فلزات تاثير نور آفتاب (خورشيد) بر روي رنگ ها مي باشد كه باعث رنگ پريدگي در پلاك و مارك هاي فلزي مي شود.
اصولا پلاك و مارك هايي كه در محيط باز و زير نور آفتاب نصب مي شوند بعد از مدت زماني رنگ ها كم رنگ شده يا تغيير رنگ ميدهند كه البته اين مدت زمان به مقدار شدت تابش آفتاب بسيار وابسته است.
طيف شناسي رنگ ها درمقابل حساسيت به نور آفتاب
هرچقدر رنگ ها به طيف زرد و قرمز نزديك تر باشند تاثير تابش آفتاب بر روي آنها بيشتر مي گردد و هرچقدر رنگ ها به طيف سبز و آبي نزديكتر باشند در مقابل تابش آفتاب مقاوم تر مي شوند.
استفاده از رنگ كوره اي
استفاده از پروسه پخت رنگ كه به آن رنگ كوره اي مي گويند مي تواند تا حدودي از تاثيرات آفتاب بر روي پلاك فلزي بكاهد.
راهكار و جمع بندي جهت توليد پلاك و مارك فلزي با بيشترين مقاومت در رنگ پريدگي
اول اينكه در مرحله طراحي و رنگ بندي به طيف رنگ هاي استفاده شده دقت گردد و اگر قرار است پلاك يا مارك در معرض نور خورشيد باشد تا حد امكان از رنگ هاي قرمز و زرد استفاده نشود.
برحسب تجربه بالاترين پايداري درمقابل رنگ پريدگي را رنگ سورمه اي دارد و سعي شود در رنگ زمينه و قسمت هايي كه بيشترين رنگ را دارند از رنگ سورمه اي استفاده كرد.
دوم حتما در پروسه چاپ از رنگ هاي كوره اي اسفاده گردد تا توان بيشتري در مقابل آفتاب داشته باشند.
در آخر متذكر مي شويم كه هرگز نميتوان در مقابل اين عكس العمل طبيعي رنگ به نور خورشيد بطور كامل پيروز شد ، بلكه فقط با استفاده از تمهيداتي مي توان مقدار اثر گزاري آن را كم كرد.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۴۲ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

حكاكي با ليزر

حكاكي روي فلزات به طور حتمي به روش اسيدكاري داراي مزاياي بيشتري نسبت به نوع حكاكي با ليزر مي باشد ولي با توجه به سرعت دنياي امروز و نداشتن زمان كافي در انجام بسياري از سفارشات، حكاكي با ليزر داراي كارايي بيشتري مي باشد . حكاكي با دستگاه ليزر، هر چند كه از سرعت بالايي در انجام برخوردار مي باشد ولي عمق حك نسبت به روش اسيدشور كمتر مي باشد. شايد بتوان گفت عمده تفاوت در اين روش حك همان ميزان عمق حك بوده و به همين دليل امكان رنگ كردن طرح بعد از حك با ليزر وجود ندارد. دستگاه ليزر هيچ محدوديتي در نوع فلز نداشته و بر روي آلومينيوم، استيل، برنج و … قابليت حكاكي را دارد.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۲۳ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

حكاكي استيل

حكاكي بر روي فلزات به دو روش اسيدشور و ليزر انجام مي شود.
اسيدكاري(اسيدشور):
در اين روش طرح دلخواه بر روي فلز كه ميتواند آلومينيوم. برنج و يا استيل باشد با اسيد حك مي شود. كيفيت حك علاوه بر نوع اسيد به تجربه داشتن در اين زمينه بستگي دارد. از موارد برتري اين روش نسبت به ليزر، مي توان به رنگ كردن قسمت هاي حكاكـي شده اشاره كرد.
حك با ليزر:
در اين روش طرح مورد نظر بر روي فلز و همچنين غير فلزات با دستگاه ليزر انجام مي گردد. عمق حك سطحي و در حد ميكرون مي باشد. از مزيت هاي اين روش سرعت بالا و عدم محدوديت در طرح مي باشد. در اين روش امكان رنگ كردن قسمت هاي حك شده وجود ندارد.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۵:۰۲ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

پلاك و مارك سازي چيست؟

مجموعه چاپ فلزات حيدري توليد كننده پلاك وماركهاي فلزي وليبل هاي صنعتي با نزديك به سه دهه فعلاليت در امور چاپ فلزات و همكاري با شركتها دولتي وخصوصي با اختيار داشتن ماشين الات چاپ و دستگاه هاي به روز. تلاش داشته تا در كيفيت سازي پلاك و ماركهاي صنعتي خدمتي هر چند كوچك داشته باشد. بطور مثال داشتن كيفيت و ماندگاري رنگ در پلاك وماركهاي تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي به دليل قرار داشتن در درجه حرارت بسيار بالا و يا خيلي پايين بسيار. اهميت دارد. توليدات مربوط به اين نوع صنعت داراي طيف گسترده اي مي باشد وتمامي دستگاهاي مربوط به پخت و پز و سرو نظافت و شستشو. شامل مي شود و از همين حيث انواع ماركها داراي كاربرد مي باشد و از ويژگي ماركها و پلاكها توليد شده مواردي مثل طراحي هاي زيبا چاپ و رنگ بندي هاي شاد و شكيل و. متنوع. و يا برشكاري با قالب كه شكل و. فرمي خاص و زيبا به پلاك و ماركها ميدهد و. در بعضي از ماركها با چسبدا ر كردن پشت مارك و. پلاك براي نصب اسان استفاده ميشود. كه اين مجموعه با كادري مجرب در طراحي و چاپ افتخار داشته پلاك وماركهاي زيبا و. با كيفيت به بازار مصرف و مشتريان محترم ارائه دهد. كه با رضايت كامل مشتريان محترم. روبرو. بوده ايم و. اين خود. نوعي تبليغ براي اين مجموعه بوده كه طيف گسترده اي از شركتها و كارخانجات و گارگاه ها و. اورگانهاي دولتي و خصوصي بوده است. و هميشه شعار اين مجموعه اين بوده. افتخار ما همكاري با بهترينهاست . و ما با حذف كامل. واسطه ها توانستيم. قيمت واقعي و تمام شده. را. در اختيار. مشتريان محترم قرار داده. و با مقايسه با ديگران. به خوبي پي به اين. امر خواهيد. برد. و قيمت نهايي و واقعي را از ما بخواهيد. پاسخگويي و مشاور صادقانه در تمام ايام هفته. ۹صبح الي۲۰


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۴:۲۸ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

مناسب ترين قيمت چاپ روي فلز

مجموعه چاپ فلزات با ارتباط و برقراري ثابت وپايدار و بلند مدت با توليد كنندگان مواد اوليه مورد نياز جهت ساخت و توليد محصولات ضمن تضمين كيفيت محصول نهايي پايين ترين قيمت ممكن را نيز در مقايسه با ديگر همكاران و فروشگاه هاي اينترنتي و فيزيكي كشور براي ارائه خدمات به مشتريان محترم ميسر ساخته است.مجموعه چاپ حيدري با حذف تمامي واسطه ها ي فروش توليدات خود را بدون واسطه و مستقيم در اختيار مصرف كنندگان قرار مي دهد.

اين مجموعه با ارائه بهترين خدمات چاپي و با كمك تجهيزات به روز و مواد اوليه با كيفيت وباكادري مجرب آماده همكاري باشركتها و كارگاه ها و ادرات و كليه مشتريان محترم آماده همكاري مي باشد.

افتخار ما همكاري با بهترينهاست.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۴:۰۱ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

پلاك آلومينيوم

پلاك آلومينيومي با استفاده از چاپ افست ايجاد ميشود. اين نوع چاپ به سازنده اختيار استفاده از تنوع رنگ و هر رنگي را ميدهد.رنگ يا مركب اين نوع پلاك نيز جز رنگ هاي كوره اي محسوب ميگردد.

پلاك هاي آلومينيومي باطيف رنگ بالا و قابليت شكل پذيري بالاي دارد به همين علت امكان حروف برجسته در اين نوع پلاك ها دشوار نيست و باتهيه ي قالب امكان پذير مي باشد.روش ساخت و چاپ پلاك آلومينيومي به سه روش چاپ افست چاپ الگزال چاپ سيلك اسكرين مي باشد.يكي از نمونه هاي رايج پلاك آلومينيومي پلاك كد پستي سردرب منازل مي باشد. اين پلاك باظاهر برجسته ي خود جلوه ي مناسبي دارد و قيمت ساخت آن بستگي به تيراژ و ابعاد برآورد ميشود .ويژگي بارز اين نوع پلاك ها دوام و ماندگاري بالا در نور آفتاب و بارش برف و باران و سرد و گرمي هوا ميشود نام برد.و در محيط خارجي اين نوع پلاك سازگار است.

مجموعه چاپ فلزات حيدري با كادري مجرب و حرفه اي آماده همكاري با ارگان هاي دولتي و شركت هاي خصوصي مي باشد

افتخار ما همكاري بابهترينهاست


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۴۳ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

سفارش پلاك فلزي فوري

مصرف كنندگان و مارك هاي فلزي و ليبل هاي صنعتي طيف وسيعي از توليدكنندگان و صنايع و ادارات راشامل ميشودو به دليل اينكه هر كالاي توليدي نياز به چيزي مانند شناسنامه براي شناساندن دارد.

مارك يا پلاك يك نوع شناسنامه براي اطلاع دادن در باره مشخصات كالاي توليدي مي باشد.استفاده از پلاك و مارك ساخته شده از جنس فلز بهترين انتخاب است چراكه داراي دوام و عمر وماندگاري بسيار بالا را دارد و قابليت بالاي در انعطاف از نظر شكل ظاهري چاپ و رنگ بندي را دارد.

مجموعه چاپ فلزات حيدري با كادري مجرب با بيش از 25 سال سابقه كار در امور چاپ فلزات آماده همكاري با تمامي شركت ها ادارات و كارگاه هاي توليدي مي باشد.

افتخار ما همكاري با بهترينهاست.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۲۶ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

چاپ ليبل صنعتي و اداري

مجموعه چاپ فلزات حيدري توليد كننده پلاك وماركهاي فلزي وليبل هاي صنعتي با نزديك به سه دهه فعلاليت در امور چاپ فلزات و همكاري با شركتها دولتي وخصوصي با اختيار داشتن ماشين الات چاپ و دستگاه هاي به روز. تلاش داشته تا در كيفيت سازي پلاك و ماركهاي صنعتي خدمتي هر چند كوچك داشته باشد. بطور مثال داشتن كيفيت و ماندگاري رنگ در پلاك وماركهاي تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي به دليل قرار داشتن در درجه حرارت بسيار بالا و يا خيلي پايين بسيار. اهميت دارد. توليدات مربوط به اين نوع صنعت داراي طيف گسترده اي مي باشد وتمامي دستگاهاي مربوط به پخت و پز و سرو نظافت و شستشو. شامل مي شود و از همين حيث انواع ماركها داراي كاربرد مي باشد و از ويژگي ماركها و پلاكها توليد شده مواردي مثل طراحي هاي زيبا چاپ و رنگ بندي هاي شاد و شكيل و. متنوع. و يا برشكاري با قالب كه شكل و. فرمي خاص و زيبا به پلاك و ماركها ميدهد و. در بعضي از ماركها با چسبدا ر كردن پشت مارك و. پلاك براي نصب اسان استفاده ميشود. كه اين مجموعه با كادري مجرب در طراحي و چاپ افتخار داشته پلاك وماركهاي زيبا و. با كيفيت به بازار مصرف و مشتريان محترم ارائه دهد. كه با رضايت كامل مشتريان محترم. روبرو. بوده ايم و. اين خود. نوعي تبليغ براي اين مجموعه بوده كه طيف گسترده اي از شركتها و كارخانجات و گارگاه ها و. اورگانهاي دولتي و خصوصي بوده است. و هميشه شعار اين مجموعه اين بوده. افتخار ما همكاري با بهترينهاست . و ما با حذف كامل. واسطه ها توانستيم. قيمت واقعي و تمام شده. را. در اختيار. مشتريان محترم قرار داده. و با مقايسه با ديگران. به خوبي پي به اين. امر خواهيد. برد.

قيمت نهايي و واقعي را از ما بخواهيد.


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۳:۰۷ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

چاپ پلاك فلزي

همانطور كه اطلاع داريد يكي از بهترين كالاها براي تبليغات صنعتي پلاك و ماركهاي فلزي محسوب ميشود كه براي جلب نظر مشتريان و معرفي محصولات به ديگران مورد استفاده قرار ميگيرد. پلاك يكي از اصول اساسي در صنعت ماشين سازي و ديگر صنايع صنعتي مي باشد و. مي توان گفت شناسنامه دستگاه براي معرفي دستگاه ساخته شده است كه با رنگ بندي و تنوع در طرحاحي و تنوع در. برش در. شكل پلاك خود ميتواند در زيبايي كالاي مورد نظر نقش داشته باشد مجموعه چاپ فلزات حيدري افتخار اين را دارد با بيش از ۲۵سال سابقه كار. در. صنعت چاپ فلزات ميتواند مشاور شما براي تبليغات صنعت شما باشد و. براي محصولات ساخته شد شما پلاك و مارك زيبا و شكيلي را توليد نماييد . افتخار ما همكاري با بهترينهاست . درضمن اين مجموعه چن خود توليد كننده ميباشد از نظر. قيمت نصبت به ديگران پيشي گرفته است. زيرا با خذف واسطه ها قيمت واقعي محصول را در. اختيار. شما قرار ميدهد. و اخرين قيمت را از اين مجموعه استعلام بگيريد بدونه واسطه براي همكاري. با شما


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۲:۴۷ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)

سفارش پلاك فوري وچاپ فلزات و ليبل

چاپ وحكاكي فلزات حيدري بدونه واسطه سازنده انواع پلاك وماركهاي فلزي صنعتي اداري ساختماني پزشكي وغيره بابيش ۲۵سال سابقه كار در امور چاپ بدونه واسطه سازنده انواع پلاك هاي ساده و برجسته وگود در رنگ و طرحهاي متنوع چاپ افست . چاپ الكزال . چاپ سيلك اسكرين چاپ وبرش هم زمان ليبل با دستگاه در ۸رنگ متنوع چاپ پلي كربنات براي دستگاه هاي پزشكي وازمايشگاهي وصنعتي ساخت انواع بژهاي سينه در طرح ورنگهاي درخواستي سازنده انواع اتيكت سينيه استخوني ساخت بژهاي سينه المينيومي الكزال چاپ عكس وچهره در رنگهاي درخواستي . چاپ پلاكهاي ساده وبرجسته وگود استيل برنجي المينيومي حلب. ساخت ماركهاي ژله اي كريستالي نرم وخشك سازنده انواع كليشه وشابلن فلزي چوبي وپلاستيكي . افتخار ما همكاري با بهترينهاست . مشاور شما در امور چاپ

09364005016

02146849835

09129676921


برچسب: چاپ روي فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۱:۱۳ توسط:حيدري موضوع: نظرات (0)