چاپ روی فلز ,لیبل صنعتی چاپ روی فلز ,لیبل صنعتی .

چاپ روی فلز ,لیبل صنعتی

چاپ پلاک فلزی

همانطور که اطلاع دارید یکی از بهترین کالاها برای تبلیغات صنعتی پلاک و مارکهای فلزی محسوب میشود که برای جلب نظر مشتریان و معرفی محصولات به دیگران مورد استفاده قرار میگیرد. پلاک یکی از اصول اساسی در صنعت ماشین سازی و دیگر صنایع صنعتی می باشد و. می توان گفت شناسنامه دستگاه برای معرفی دستگاه ساخته شده است که با رنگ بندی و تنوع در طرحاحی و تنوع در. برش در. شکل پلاک خود میتواند در زیبایی کالای مورد نظر نقش داشته باشد مجموعه چاپ فلزات حیدری افتخار این را دارد با بیش از ۲۵سال سابقه کار. در. صنعت چاپ فلزات میتواند مشاور شما برای تبلیغات صنعت شما باشد و. برای محصولات ساخته شد شما پلاک و مارک زیبا و شکیلی را تولید نمایید . افتخار ما همکاری با بهترینهاست . درضمن این مجموعه چن خود تولید کننده میباشد از نظر. قیمت نصبت به دیگران پیشی گرفته است. زیرا با خذف واسطه ها قیمت واقعی محصول را در. اختیار. شما قرار میدهد. و اخرین قیمت را از این مجموعه استعلام بگیرید بدونه واسطه برای همکاری. با شما


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۲:۴۷ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

سفارش پلاک فوری وچاپ فلزات و لیبل

چاپ وحکاکی فلزات حیدری بدونه واسطه سازنده انواع پلاک ومارکهای فلزی صنعتی اداری ساختمانی پزشکی وغیره بابیش ۲۵سال سابقه کار در امور چاپ بدونه واسطه سازنده انواع پلاک های ساده و برجسته وگود در رنگ و طرحهای متنوع چاپ افست . چاپ الکزال . چاپ سیلک اسکرین چاپ وبرش هم زمان لیبل با دستگاه در ۸رنگ متنوع چاپ پلی کربنات برای دستگاه های پزشکی وازمایشگاهی وصنعتی ساخت انواع بژهای سینه در طرح ورنگهای درخواستی سازنده انواع اتیکت سینیه استخونی ساخت بژهای سینه المینیومی الکزال چاپ عکس وچهره در رنگهای درخواستی . چاپ پلاکهای ساده وبرجسته وگود استیل برنجی المینیومی حلب. ساخت مارکهای ژله ای کریستالی نرم وخشک سازنده انواع کلیشه وشابلن فلزی چوبی وپلاستیکی . افتخار ما همکاری با بهترینهاست . مشاور شما در امور چاپ

09364005016

02146849835

09129676921


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۱:۱۳ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

ساخت پلاک فلزی و لیبل صنعتی و مارک

همانطور که اطلاع دارید یکی از مهمترین و بهترین کالاهای برای تبلیغات صنعتی لیبل فلزی یا پلاک فلزی و مارکهای ساده و برجسته ی فلزی محسوب میشود ک برای جلب نطر مشتریان محترم و معرفی کالا و محصولات به دیگران در نظرگرفته میشود پلاک و لیبل های فلزی از اصول اساسی در صنعت ماشین سازی و دیگر صنایع صنعتی می باشد و میتوان گفت پلاک مشخصات یک نوع شناسنامه دستگاه برای معرفی دستگاه ساخته شده است.که این نوع پلاک میتوان از جنس استیل باشدکه حکاکی شده است و یا پلاک آلومینیومی باشد باتنوع رنگ و رنگ بندی مورد نظرمشتری محترم ساخته میشود طراحی و تنوع در برش در شکل دادن به پلاک خود میتواند در زیبایی پلاک کالای موردنظر نقش داشته باشد. مجموعه چاپ فلزات حیدری افتخار دارد بابیش از 25 سال سابقه کار در صنعت چاپ فلزات میتواند مشاور شما برای بهترین تبلیغات صنعت شما یباشد و برای محصولات تولید شده شما پلاک یا لیبل و مارک های زیبایی طراحی و تولید نمایید این مجموعه با حذف واسطه ها از نظرقیمت نسبت به دیگران پیشی گرفته است و با ارتباط مستقیم از طراحی تا چاپ در خدمت شما عزیزان می باشد.افتخار ما همکاری بابهترینهاست.


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۰:۳۵ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

چاپ فلزات وپلاک سازی مارک فلزی

چاپ وحکاکی فلزات حیدری سازنده انواع پلاک و مارک های فلزی (صنعتی اداری ساختمانی و غیره) چاپ افست در طرح و رنگ بندی های متنوع چاپ الگزال به صورت اکسید شدن ورق آلومینیوم چاپ سیلک اسکرین برای ارائه نمونه فوری مجموعه جاپ فلزات حیدری بابیش از25 سال سابقه کار در امور چاپ فلزات و باکادری مجرب افتخار این را داشته با شرکت های ادارات شناخته شده کشور عزیزمان همکاری داشته . افتخارما همکاری با بهترین هاست

این مجموعه باحذف تمامی واسطه ها قیمت واقعی و تمام شده را در اختیار مشتریان محترم قرار میدهد.


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۳:۲۲ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

چاپ روی فلز چگونه است؟

چاپ فلزات حیدری سازنده پلاک ومارکهای فلزی ولیبل های صنعتی . حکاکی فلزات چاپ انواع فلزات استیل المینیوم برنج و غیره. چاپ افست چاپ الکزال وچاپ سیلک اسکرین چاپ پلی کربنات کلیه امورچاپ صنعتی بدونه واسطه . افتخار ما همکاری با بهترینهاست . این مجموعه با بیش از ۲۵سال سابقه کار در امور چاپ فلزات و چاپ مارکهای صنعتی با کادری مجرب در طراحی نیروهای متخصص در امور چاپ افتخار دارد با شرکتها و کارخانه ها و ادارات. دولتی و وخصوصی همکاری داشته. و. با کیفیت بالا وحذف واسطه ها سفارشات را با قییمت واقعی. در اختیار مشتریان. محترم قرار. داده است. قیمت نهایی را از ما بخواهید.


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۰:۳۷ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

لیبل صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

لیبل صنعتی به نوعی از پرینتر بر چسب گفته می شود که از بدنه محکم صنعتی ساخته شده است و سرعت چاپ آن نیز بسیار بالا است. همین عامل موجب شده تا به این نوع از لیبل پرینترها لیبل زن صنعتی نیز گفته شود. از این نوع از لیبل زن ها در کارخانه های مختلف، مراکز تولیدی و صنعتی، فروشگاهی و… استفاده می شود. با استفاده از این ابزار می توان بر روی انواع برچسب ها از جمله pvc، متال، کاغذ و… چاپ مورد نظر را درج نمود. مکانیسم چاپ در این لیبل ها به طور معمول از نوع حرارتی است. به همین دلیل برای انجام عملیات چاپ در این نوع از لیبل ها علاوه بر برچسب به مواد دیگری به نام ریبون هم نیاز داریم.

ریبون نام ماده ای است که در ظاهر مانند کاربن است و به دور بوبین دستگاه، پیچیده شده است. وجود این عامل در دستگاه لیبل صنعتی موجب می شود تا انتقال حرارت اتفاق بیفتد و عملیات چاپ به صورت با کیفیت بر روی بر چسب انجام شود. به طور کلی، لازم به ذکر است که پرینترهای صنعتی در فرایند چاپ از جوهر استفاده نمی کنند و از ریبون تغذیه می شوند. ریبون های به کار رفته در لیبل صنعتی، گاه تا 450 متر هم طول دارند. لیبل صنعتی، علاوه بر توان بالای چاپ و سرعت بسیار بالا، دارای ویژگی های خاص دیگری نیز هستند که موجب می شود بتوان از آن ها در موارد مختلف استفاده کرد. در ادامه به بیان برخی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

1- دوام و مقاومت بالای لیبل های صنعتی
یکی از ویژگی های اساسی لیبل صنعتی، دوام بالا و استحکام قابل توجه آن ها است. این لیبل ها به دلیل مقاومت بالا در کارخانه های صنعتی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع تولیدکنندگان مختلف لیبل صنعتی با توجه به اینکه به تولید خود به چشم یک نیروی پر تلاش و پر کار نگریسته اند بنابراین سعی داشته اند دستگاهی طراحی و تولید کنند که با وجود تلاش بسیار بالا به زودی دچار آسیب و اختلال و یا خرابی نشود.

یکی از کارهایی که تولید کنندگان این محصول برای حفاظت از این محصول و حفظ دوام و پایداری آن کرده اند این است که این دستگاه را درون محفظه ای از جنس فلز جای داده اند و ابزاری مناسب کاربرد در محیط های صنعتی طراحی کرده اند تا از این طریق بتوانند از این ابزار در برابر عوامل و موانع مختلف محافظت کنند و از این طریق، جلوی نفوذ گرد وغبار، مواد شیمیایی، آب و… را در این ابزار پر کاربرد بگیرند. بیشتر این مدل های لیبل ها به نحوی طراحی شده اند که بتوانند در دماهای بسیار بالا و یا بسیار پایین هم فعالیت کنند و صدمه ای نبینند.

2- کارکرد طولانی مدت لیبل صنعتی
لیبل صنعتی در موارد بسیاری از جمله مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی ها، حمل و نقل و تدارکات و… مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از این محیط ها لازم است این دستگاه در طی زمان طولانی و ساعات طولانی به طور مدوام کار کند. بنابراین یکی از ویژگی های اساسی که در طراحی و تولید این محصول در نظر گرفته شده است مقاومت بالای آن در برابر کارکردن های مداوم و طولانی مدت است. این دستگاه باید در طول هفته 7 روز مشغول فعالیت باشد و در 24 ساعت شبانه روز را کار کند.

بنابراین اگر خرابی در آن اتفاق بیفتد محیط کار و نوع فعالیت را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در بسیاری از مدل های این لیبل ها، گزینه ای برای چاپ انتقال حرارتی و یا حرارت مستقیم نیز قرار داده شده است که از آن می توان در چاپ بارکدها، برچسب ها، بلیط ها و… استفاده کرد. بنابراین عامل، انعطاف پذیری عملیاتی بالایی در ساختمان ها و مراکز فروش شلوغ و کارهای پر رونق ایجاد خواهد شد.

3- کیفیت بالای برچسب های لیبل صنعتی و تعمیر و نگهداری آسان
به طور معمول در لیبل صنعتی، گزینه های مختلفی برای تنظیم کردن چند نوع چاپ برچسب وجود دارد که شما می توانید بر اساس رزولوشن مورد نیاز خود، سرعت چاپ مورد نظر خود و با برچسب هایی با عرض 4 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ و…، لیبل های خود را چاپ کنید. از طرف دیگر لیبل صنعتی دارای بیش از یک رابط هستند. از جمله رابط های این دستگاه ها می توان رابط های سریال، موازی، usb را نام برد.

بعضی از انواع این محصولات نیز با تکنولوژی بلوتوث و یا اترنت داخلی برای سیگنال های سریع در شرکت هایی که به شبکه های وایرلس متصل هستند تجهیز شده اند. علاوه بر دارا بودن امکانات مختلف، لیبل صنعتی دارای تصاویر واضح، متن، گرافیک مناسب و.. هستند و می توانند به راحتی و با وضوح کامل، تمامی بخش های یک معامله و یا تراکنش را ثبت نمایند.

از طرف دیگر تنظیمات این دستگاه ها بسیار ساده است و تعمیرات آن ها ینز به راحتی انجام شدنی است. هم چنین استفاده و کاربرد این ابزار نیز بسیار راحت است. با کاربرد این ابزار می توان انواع چاپ لیبل صنعتی از قبیل چاپ برچسب اموال، چاپ لیبل پلی کربنات، چاپ لیبل های امنیتی از قبیل هولوگرام، پلمپ، گارانتی و… را انجام داد. از دیگر انواع چاپ لیبل صنعتی می توان چاپ لیبل علائم ایمنی، چاپ برچسب تردد، چاپ لیبل رول و.. را نام برد.


برچسب: لیبل صنعتی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۰:۱۷ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

چاپ روی فلز چگونه انجام می شود؟

چاپ روی فلز، به وسیله بعضی از دستگاه های پیشرفته، انجام شدنی است. از این تکنولوژی، برای مواردی از قبیل طراحی تابلوهای هنری، انواع تابلوهای شهری، تابلوهای در مسیر جاده ها، عکس های پرتره شهدا، سنگ های مزار و… استفاده می شود. برای این منظور و برای انجام عملیات چاپ بر روی فلز، به طور معمول از دستگاه فلت بد یووی استفاده می شود که بهترین نوع از دستگاه ها در این زمینه به شمار می رود.

این دستگاه قادر است جوهر را به طور مستقیم بر روی فلز مورد نظر، بریزد تا عملیات چاپ انجام شود. برای انجام عملیات چاپ بر روی انواع فلز، به ابزارها و وسائلی نیاز داریم. از جمله این ابزارها، می توان جوهر، فلز، دستگاه و… را نام برد. در ادامه به بیان چند نمونه از ملزومات انجام این کار اشاره می کنیم و توضیح مختصری پیرامون آن ها، ارائه می دهیم.

جوهر مورد استفاده در چاپ روی فلز
جوهر از موادی است که در زمنیه چاپ روی فلز به آن نیازمندیم. یکی از نکاتی که لازم است حتما در زمینه چاپ بر روی فلز مورد توجه قرار بگیرد این است که برای انجام این عملیات، لازم است حتما از جوهرهای مرغوب و با کیفیت استفاده شود. بنابراین لازم است از انواع جوهرهایی که ثبات رنگ دارند برای چاپ بر روی فلز استفاده شود. در حقیقت، این جوهرها باید به نحوی انتخاب شوند که تحت تاثیر عوامل آسیب زای بیرونی محیط، واکنش نشان ندهند و تخریب نشوند.

وقتی که طرح و یا نوشته مورد نظر، بر روی صفحه فلزی، چاپ شد، جوهر آن نیز باید توسط تابش نور یووی خشک شود. لازم به ذکر است که فرایند خشک شدن جوهر بر روی فلز، باید با سرعتی بسیار بالا انجام بگیرد در غیر این صورت، این امکان وجود دارد که جوهر، بر روی سطح کار و طرح، حرکت کند و کیفیت چاپ و طرح مورد نظر را کاهش دهد. بعضی از انواع چاپ بر روی فلز، چاپ چند لایه است که در این صورت هم باید ثبات رنگ جوهر نیز بالاتر باشد. این جوهرها لازم است حتما دوام وماندگاری قابل توجهی داشته باشند.

ورقه های فلزی و انجام عملیات چاپ کردن
پیش از آن که به انجام عملیات چاپ بر روی فلز اقدام نماییم لازم است تا برخی از مقدمات کار را فراهم کنیم و پس از آن، شروع به فعالیت کنیم. بنابراین باید در ابتدا ورقه های فلزی را که می خواهیم عمل چاپ کردن را بر روی آن ها انجام دهیم، آماده کنیم. این ورقه ها قبل از هر اقدامی، باید چربی گیری شوند. چربی گیری ورقه های فلزی به طور معمول به وسیله کنترل رطوبت هوا انجام می گیرد. انجام این کار موجب می شود تا ورق های فلزی مورد نظر، اکسید نشوند و یا زنگ نزنند. از طرف دیگر قبل از فرایند چاپ کردن بر روی فلزات، لازم است فلز مورد نظر، حتما جرقه گیری شود تا بدین تریتیب آمادگی کاملی برای پذیرش طرح و رنگ داشته باشد.

دستگاه چاپ بر روی فلز
یکی دیگر از ابزارهای مورد نیاز برای انجام عملیات چاپ بر روی فلز، دستگاه انجام این کار است. برای اجرای این عملیات بهتر است از بهترین دستگاه استفاده شود تا کیفیت محصول به دست آمده نیز قابل توجه باشد. از جمله بهترین دستگاه هایی که می توان از آن برای چاپ روی فلز استفاده کرد، دستگاهی به نام لیزر فایبر است. از این دستگاه می توان برای چاپ بر روی انواع فلزات و اجسام سخت استفاده کرد و هر نوع چاپی را بر روی این اجسام اعمال نمود.

دستگاه لیزر فایبر دارای هد چاپ دقیق است این عامل موجب می شود تا درصد خطای این دستگاه، بسیار کم باشد. با استفاده از این دستگاه امکان چاپ تصاویر رنگی بر روی انواع سطوح فلزی وجود دارد. در حال حاضر انجام این کار بدون هیچ گونه محدودیتی در سایز وجود دارد. بنابراین با استفاده از دستگاه لیزر فایبر می توان انواع تصاویر کوچک و بزرگ را بر روی انواع فلزات و ورق های فلزی چاپ نمود.

چاپ بر روی قوطی های کنسرو
یکی از موارد استفاده از چاپ بر روی فلز، چاپ بر روی قوطی های آهنی کنسروی است. در حقیقت می توان گفت امروزه قوطی های بسیار زیادی برای نگهداری از انواع محصولات طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از تکنولوژی چاپ بر روی فلز، می توان اطلاعاتی از قبیل برند محصول، تاریخ تولید و انقضای آن و… را بر روی قوطی مورد نظر، چاپ نمود. بنابراین لازم است تا حتما کیفیت چاپ بر روی این قوطی ها در نظر گرفته شود. این نوع از چاپ باید در برابر گرما مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهد و به راحتی پاک نشود.

برای نمونه قوطی های کنسرو را می توان نام برد. چاپ روی این قوطی ها باید در برابر گرما و دمای بالای آن مقاومت بسیار زیادی داشته باشد. چراکه پس از جوشاندن، کیفیت ظاهری قوطی کنسرو نباید تغییر کند. این عامل سبب می شود تا در چاپ این نوع از قوطی ها از دستگاه های چاپ بسیار پیشرفته ای استفاده شود. به کارگیری این دستگاه ها موجب می شود تا ماندگاری و دوام مورد نیاز چاپ و طرح و رنگ آن، حفظ شود.


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۹:۴۸ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)

چاپ فلزات حیدری – سازنده انواع پلاک ومارکهای صنعتی اداری پزشکی و … (بدونه واسطه)

چاپ افست فلز در رنگهای متنوع و زیبا
چاپ سیلک اسکرین بر روی لیبل های پلی کربنات و …
ساخت انواع بژ سینه و اتیکت سینه و اتیکتهای صنعتی،اداری،پزشکی و …
ساخت مارکهای آلومتال و دایکاستی
ساخت انواع پلاک و مارکهای فلزی(صنعتی،اداری،پزشکی و ساختمانی) استیل-آلومینیوم-برنج-حلب و …
ساخت انواع کلیشه و شابلن فلزی و پلاستیکی و چوب
ساخت اتیکت های پرسنلی(الکزال) چاپ عکس و چهره در رنگ های درخواستی
ساخت پلاک و مارکهای پشت چسب دار
چاپ لیبل و برش هم زمان با دستگاه 8 رنگ


برچسب: چاپ روی فلز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۹:۲۷ توسط:حیدری موضوع: نظرات (0)